fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lotnictwo

United zaprasza na pokład samolotu rodem z Star Wars

Twitter/United Airlines
W samolocie pomalowanym i wyposażonym w motywy z Star Wars pasażer może siedzieć po stronie Rebelii lub Najwyższego Porządku.

Z okazji zbliżającej się premiery filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie", który ma być ostatnią częścią słynnej sagi, linie United przygotowały specjalną niespodziankę dla fanów Gwiezdnych wojen. Boeing 737-800 został specjalne malowanie i równie specjalne wyposażenie. Dzięki temu każdy pasażer może poczuć się, jak część uniwersum Star Wars. United Airlines chwaliło się także procesem malowania maszyny.

Oczywiście, samolot nie poleci z prędkością nadświetlną i nie pobije rekordów Hana Solo. Za to zapewni komfortowy przelot każdemu pasażerowi i możliwość siedzenia w fotelach oznaczonych symbolami Rebelii lub Najwyższego Porządku.

Uruchomienie przelotów specjalnego samolotu wiązało się z wizytą Szturmowców na lotnisku w Orlando i w samym samolocie.

Maszyna United w specjalnym malowaniu będzie obsługiwać trasy w obrębie USA, Kanady i Karaibów. Samolot można śledzić na Flightaware po jego numerze - N36272.

Klienci linii, którzy korzystają programu milowego mogą wymieniać mile np. na premierę filmu w Londynie lub Los Angeles. W Polsce film wchodzi na ekrany 19 grudnia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA