Reklama
Rozwiń
Reklama

Prof. Gut: Powrót dzieci do szkół? Mało realne

Na tę chwilę nie widzę szans, aby otworzyć szkoły i pozwolić na swobodne uczęszczanie starszych dzieci do szkół. Zwłaszcza że obecnie nie chorują już osoby starsze, a pokolenie 40–50-latków - mówił w rozmowie z "Super Expressem" wirusolog, prof. Włodzimierz Gut.

Aktualizacja: 15.04.2021 11:06 Publikacja: 15.04.2021 08:36

Prof. Gut: Powrót dzieci do szkół? Mało realne

Foto: tv.rp.pl

amk

Rząd zdecydował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń. Z jednym wyjątkiem - od poniedziałku otwarte będą żłobki i przedszkola.

Prof. Gut ocenił, że to posunięcie było słuszne. Uważa, że większość wychowawców  nauczycieli z tych placówek jest zaszczepionych, a grupy z którymi pracują, są stałe, więc możliwość transmisji wirusa jest ograniczona.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1349
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1347
Świat
Między Chinami a USA, Azja wybiera autonomię. Bliskowschodni pokój
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1346
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1345
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama