Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.04.2020 10:44 Publikacja: 22.04.2020 10:32
Foto: AFP
Koronawirusem zakażony był jeden z pracowników domu dziecka - zakażenie wykryto u niego 16 kwietnia. Następnie badaniom poddano 29 dzieci przebywających w placówce - poinformowała rzeczniczka szpitala, który prowadzi placówkę.
Żadne z ośmiorga zakażonych dzieci nie ma poważnych symptomów choroby - takich jak gorączka - ale wszystkie zostały hospitalizowane.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rosja poniosła w lipcu ciężkie straty na wojnie z Ukrainą – według dowództwa w Kijowie zginęło ponad tys. rosyjs...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Siergiej Ławrow, w artykule opublikowany...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 30 na 31 lipca Rosjanie dwukrot...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 29 na 30 lipca u wybrzeży Kamcz...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas