fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus SARS-CoV-2

To oni walczą dla nas. Dziękujemy bohaterom służby zdrowia

AdobeStock
My zostaliśmy w domach, a oni są na pierwszej linii walki z koronawirusem. We wtorek 7 kwietnia podziękujmy wspólnie pracownikom służby zdrowia za ich oddanie i odwagę.

Lekarze, pielęgniarki, sanitariusze, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni, pracownicy szpitalnych kuchni, personel sprzątający. Teraz pracują jeszcze ciężej niż zwykle. Bez dni wolnych, bez przerw, często bez środków zabezpieczających. Każdego dnia walczą, by pokonanie epidemii stało się bliższe.

Szczególnie teraz potrzebują naszego wsparcia, słów otuchy i docenienia nadludzkiego wysiłku, który wkładają w swoją pracę.

We wtorek 7 kwietnia, w Światowy Dzień Zdrowia, o godz. 13:00  wyjdź na balkon lub stań w oknie i przez minutę nagrodź służbę zdrowia brawami. Do udziału w ogólnopolskiej akcji #BrawaDlaWas zainicjowanej przez polskie media zaproś znajomych, rodzinę, sąsiadów – niech będzie głośno!

Utrwal swój aplauz – nagraj video albo zrób zdjęcie. My pokażemy je na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jak możesz udostępnić nam taki materiał?

  • wrzuć na swój profil na Facebooku, Twitterze lub Instagramie zdjęcie lub film, oznacz „Rzeczpospolitą” i dodaj #BrawaDlaWas
  • lub prześlij materiał bezpośrednio na naszą skrzynkę na Facebooku lub Twitterze

Znajdziesz nas tu:
Facebook: @dziennikrzeczpospolita
Twitter: @rzeczpospolita
Instagram: @rzeczpospolita_dziennik

Pamiętaj, że udostępniając film lub zdjęcie zgadzasz się na wykorzystanie wizerunku i oświadczasz, że masz prawa do przesłanego materiału.

Po zakończeniu akcji udostępnimy galerię zdjęć czytelników na naszych profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Pokażemy też najciekawsze nagrania video.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA