fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Hotel NYX wejdzie do warszawskiego Varso

Materiały Inwestora
Obiekt sieci Leonardo Hotels przywita pierwszych gości za niespełna dwa lata. Hotel NYX powstanie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Chmielnej.

Warszawa przyciąga ponad 10 mln turystów i gości biznesowych rocznie. - Już za niespełna dwa lata część z nich będzie mogła korzystać z hotelu NYX w kompleksie Varso, do którego można łatwo dotrzeć zarówno z Dworca Centralnego, jak i Lotniska Chopina - mówią przedstawiciele inwestora. - Zgodnie z filozofią marki NYX na gości 4-gwiazdkowego obiektu czekać będzie nie tylko 331 pokojów, ale też relaks w otoczeniu sztuki, muzyki i designu.

Pierwszy hotel NYX w Polsce zostanie otwarty w 2020 roku w środkowym z trzech wielofunkcyjnych budynków Varso wznoszonych przez HB Reavis przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Chmielnej. - Zajmie w nim prawie 20 tys. mkw. powierzchni na piętnastu piętrach. Hotel NYX będzie dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników kompleksu. Nocując w nim, na wyciągnięcie ręki będzie taras widokowy, restauracja i bar na szczycie sąsiedniego Varso Tower, jednego z najwyższych wieżowców w Europie - opowiadają przedstawiciele inwestora.

Według nich dzięki połączeniu Varso z Dworcem Centralnym, transport pociągiem na Lotnisko Chopina potrwa zaledwie 20 minut, a na lotnisko w Modlinie ok. 45 minut. Nazwa marki NYX nawiązuje do imienia greckiej bogini nocy. - Jak przystało na hotel nowej generacji, adresowany zwłaszcza do młodszych pokoleń podróżników, to koncept zachęcający do interakcji, stawiający na indywidualność, kreatywność i kulturę - czytamy w komunikacie. - Hotele NYX to miejsca otwarte, sprzyjające przenikaniu się nawet najbardziej nietypowych stylów życia, sztuki i designu.

Placówki tej sieci działają już m.in. w Mediolanie, Madrycie, Pradze, Monachium, Tel Awiwie i Jerozolimie, a wkrótce planowane są otwarcia w kolejnych atrakcyjnych lokalizacjach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA