fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Najemcy ciągną do miejskich magazynów

materiały prasowe
Przy ul. Rokicińskiej w Łodzi powstaje czwarty obiekt w ramach rozwijanego przez 7R konceptu sieci miejskich magazynów.

7R City Flex Łódź I ma już kolejnego najemcę. Firma Hydro Building Systems Poland na potrzeby laboratorium i prototypowni wynajęła ok. 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo - biurowej. Najemca jest jednym z największych dostawców aluminiowych systemów budowlanych w Europie. Na 2 tys. mkw. będzie prowadzić prace badawczo - rozwojowe nad aluminiowymi systemami architektonicznymi, a 500 mkw. zajmie biuro.

- Wybierając 7R City Flex Łódź I zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na atrakcyjną lokalizację obiektu - mówi cytowany w komunikacie Maciej Jagusiak z Hydro Building Systems Poland. - Ważna była dla nas bardzo dobra widoczność obiektu z autostrady, bliskość i komfortowy dojazd do centrum miasta. Jest to istotne zarówno ze względu na naszych klientów, jak i pracowników - podkreśla.

7R City Flex Łódź I o łącznej powierzchni 8,3 tys. mkw. to obiekt typu Small Business Unit wchodzący w skład sieci 7R City Flex Last Mile Logistics. - Zlokalizowany w granicach aglomeracji łódzkiej (we wschodniej jej części), tuż przy autostradzie A1, magazyn jest odpowiedni do celów logistyki, sprzedaży detalicznej, handlu internetowego, lekkiej produkcji, zaaranżowania salonów wystawowych, serwisowych oraz biur - mówią przedstawiciele spółki 7R.

- Potencjalni najemcy powierzchni magazynowych coraz częściej zwracają uwagę na dobrze rozwiniętą infrastrukturę komunikacji publicznej wokół obiektu - zwraca uwagę Maciej Krawiecki, Leasing Director w 7R. - Tak też było w przypadku firmy Hydro Building Systems Poland, dla której możliwość dotarcia do 7R City Flex Łódź I z centrum miasta komunikacją miejską, zarówno autobusem jak i tramwajem, była niewątpliwym atutem. Kolejnym jest nasza elastyczność w zakresie dostosowania powierzchni do potrzeb najemcy. W budynku powstawać będą prototypy nowych konstrukcji i odbywać się będą ich testy, dla których wymagane jest dostosowanie modułu pod stałe miejsca pracy ludzi, jak również odwodnienie liniowe posadzki.

Obiekt ma być oddany do użytku jeszcze w tym kwartale. W transakcji klientowi doradzała firma Axi Immo.

Spółka 7R to ogólnopolski deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych dostarczający powierzchnie magazynowe i produkcyjne na wynajem. Buduje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak również obiekty typu BTS (czyli na konkretne zamówienie). W portfolio 7R znajdują się wielkopowierzchniowe parki logistyczne i miejskie magazyny typu Small Business Unit tworzące sieć 7R City Flex Last Mile Logistics. W przygotowaniu jest 600 tys. mkw. w różnych lokalizacjach w całej Polsce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA