fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

MLP Group kupuje 12 hektarów gruntu w Gorzowie Wielkopolskim

materiały prasowe
Działający na europejskim rynku magazynów deweloper przy ul. Spiżowej w Gorzowie Wielkopolskim wybuduje centrum logistyczno-dystrybucyjne o powierzchni ok. 52 tys. mkw.

MLP Group, deweloper inwestujący na rynkach magazynowych w Polsce, Niemczech, Austrii i Rumunii, kupił 12 hektarów gruntu przy ul. Spiżowej w Gorzowie Wielkopolskim. Ma tam powstać park magazynowy klasy A o łącznej powierzchni najmu ok. 52 tys. mkw.

Budowa rozpocznie się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2022 roku. To pierwsza inwestycja dewelopera w województwie lubuskim. - Centrum logistyczno-magazynowe zostało zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania certyfikacji BREEAM, co wpłynie na niższe koszty obsługi przyszłych najemców – mówią przedstawiciele MLP Group.

Firma korzysta np. z platformy, dzięki której można lepiej zarządzać oświetleniem i monitorować jego działanie. Wyposażony w ekorozwiązania obiekt to oferta skierowana głównie do najemców z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji i lekkiej produkcji.

- Pozyskany przez nas teren inwestycyjny jest świetnie skomunikowany z trasą S3, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy. Pierwsze moduły w parku MLP Gorzów Wielkopolski planujemy oddać najemcom w trzecim kwartale 2022 roku – zapowiada cytowany w komunikacie Karol Kondrat ze spółki MLP Group. - Doskonała lokalizacja Gorzowa Wielkopolskiego jest niewątpliwie dużym atutem dla przyszłych inwestorów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Miasto rozwijają się niezwykle intensywnie, ma bardzo dobrą infrastrukturę i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA