fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Magazyn 7R w Kielcach dla e-commerce

materiały prasowe
Deweloper powierzchni magazynowych podpisał umowę z myBOX Logistics na wynajem ponad 22 tys. mkw.

7R Park Kielce to magazyny klasy A powstające przy drodze ekspresowej S7 i węźle Kielce Południe. Deweloper wybuduje dwie hale o łącznej powierzchni ponad 60 tys. mkw. Pierwszy magazyn o powierzchni 23 tys. mkw. zostanie oddany w czerwcu. Drugi obiekt, którego budowa właśnie się rozpoczęła, wynajęła myBOX Logistics, spółka grupy Marketing Investment Group (MIG), która jest właścicielem sieci prawie 400 sklepów prowadzonych pod szyldami Sizeer, 50style, Symbiosis, Timberland, Umbro oraz sklepów e-commerce tych marek w regionie CEE.

Spółka jest też dystrybutorem hurtowym na polskim rynku marek: Timberland, New Era, Lotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste. - Z nowego obiektu w Kielcach firma będzie realizowała obsługę logistyczną sieci sprzedaży detalicznej, w tym także kanałów e-commerce - mówią przedstawiciele dewelopera. Oddanie tej części kompleksu zaplanowano na na IV kwartał 2019 r.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dynamicznie zmienia się branża e-commerce i jak szybko w związku z tym mogą się zmieniać potrzeby naszych klientów - mówi cytowany w komunikacie Maciej Krawiecki, dyrektor w spółce 7R. - Kielce dzięki prężnie działającym strefom ekonomicznym, parkom technologicznym i inkubatorom przedsiębiorczości są atrakcyjną lokalizacją dla szerokiego grona inwestorów. Ponadto rozwijająca się sieć dróg sprawia, że miasto zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę na logistycznej mapie Polski. Dostępność wykwalifikowanych pracowników w regionie sprawia, że jest to lokalizacja idealna dla firm sprzedających produkty w kanale e-commerce.

- W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci, w tym także sprzedaży internetowej, szukaliśmy miejsca, które pozwoli nam być blisko klientów i sprawnie dostarczać im zamówione produkty - komentuje cytowany w komunikacie Krzysztof Nitsch, członek zarządu Marketing Investment Group.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA