fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Fundusz bierze krakowskie hale

materiały prasowe
7R sprzedaje magazyn w kompleksie logistycznym 7R Park Kraków. Obiekt oferuje ok. 41 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

Firmy 7R i Hillwood zawarły transakcję sprzedaży magazynu funduszowi zarządzanemu przez GLL Real Estate Partners. Umowa dotyczy projektu build-to-suit (BTS) zrealizowanego dla firmy z sektora e-commerce. 7R oraz jeden z funduszy zarządzanych przez GLL Real Estate Partners zawarli w ubiegłym roku jedną z większych transakcji portfelowych na rynku magazynowym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Sprzedany magazyn to największy budynek w 7R Park Kraków. Oferuje ok. 41 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Obiekt, oddany do użytku w lipcu 2019 r., został dostosowany do potrzeb operacji logistycznych najemcy e-commerce.

- To nasza druga transakcja z GLL Real Estate Partners w ostatnich pięciu miesiącach. Nasze projekty BTS są dostosowane do potrzeb klientów z branży e-commerce - mówi cytowany w komunikacie Tomasz Lubowiecki, prezes spółki 7R. - Nieruchomości te oferują rozwiązania takie jak konstrukcja wielopoziomowa i antresole, zautomatyzowane systemy przenośników i sorterów. Magazyny wyposażone w zaawansowane technologie mają zwykle długie umowy najmu, na co najmniej dziesięć lat, co gwarantuje inwestorowi stabilne zwroty.

Kompleks logistyczny 7R Park Kraków składa się z dziewięciu budynków magazynowych o łącznej powierzchni ponad 180 tys. mkw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA