fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koalicja Obywatelska

Zimoch o Terleckim: Gdyby tak zachowywał się kierownik...

Tomasz Zimoch
Fotorzepa, Jakub Czermiński
- Każdy poseł ma takie same prawa. Nie może czuć ze strony wicemarszałka tak aroganckiego, niechętnego nastawienia - mówił w Onecie poseł koła Polska 2050, Tomasz Zimoch, krytykując sposób kierowania pracami Sejmu przez wicemarszałka Ryszarda Terleckiego.

- Ryszard Terlecki od miesięcy zachowuje się tak, jak nie przystoi wicemarszałkowi Sejmu. To są zachowania aroganckie wobec posłów - mówił Zimoch w kontekście wniosków o odwołanie wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego ze stanowiska w związku z jego wpisem na Twitterze na temat Swietłany Cichanouskiej.

"Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu Trzaskowsiego, to niech szuka pomocy w Moskwie, a my popierajmy taką białoruską opozycję, która nie staje po stronie naszych przeciwników" - napisał Terlecki po tym jak Cichanouska spotkała się z Rafałem Trzaskowskim i zadeklarowała udział w organizowanym przez niego wydarzeniu Campus Polska.

Wnioski o odwołanie Terleckiego ze stanowiska złożyły w następstwie tego wpisu Koalicja Obywatelska i Polska 2050 wraz z Lewicą. 

- Sprawa Białorusi nie powinna być żadną kartą przetargową - mówił w rozmowie z Onetem Zimoch. 

Zimoch stwierdził też, że gdyby "kierownik postępował wobec pracownika", tak jak Terlecki, jako wicemarszałek zachowuje się wobec posłów, to "byłaby wielka burza".Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA