fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Legendarne klapki Kubota w sprzedaży. Tylko ta cena

Archiwum
Klapki Kubota, tanie i popularne w latach 90. zeszłego wieku wróciły. Jest tylko jedno "ale" - nie są już tanie.

W latach 90. i na początku XXI wieku klapki Kubota, to była najtańsza wersja letniego obuwia. Kosztowały maksymalnie kilkanaście złotych. Sprzedawano je na wszystkich bazarach w całej Polsce. Po triumfalnym powrocie na początku lipca okazało się, że nowa wersja klapków Kubota już nie jest tak tania. Teraz trzeba zapłacić 199,99 złotych. A to bardzo nie spodobało się niektórym internautom.

Internauci stwierdzili, że taka cena jest "niepoważna" i zarzucali nowym właścicielom marki, że chcą sobie "wypchać sakwy pieniędzmi od tych wszystkich naiwniaków, którzy to zamówią". Zwracali też uwagę, że "prawdziwe" Kuboty kosztują na Allego11 złotych a te sprzedawane w Kubota Store to podróbki - burżujskie podróbki. Strona internetowa marki zapełniła się krytycznymi opiniami.

Właściciele marki tłumaczą, że ich Kuboty znacznie różnią się od pierwowzoru. Przede wszystkim są znacznie lepsze jakościowo i produkowane w Polsce, a nie w Chinach. Nie są to już klapki z plastikowej pianki poliuretanowej, ale skórzane obuwie dobrej jakości.

Firma postanowiła postawić nie tylko na tych, którzy nosili kiedyś piankowe Kuboty, ale także na nowych fanów. Do kampanii promocyjnej zaangażowano znanych aktorów i aktorkę: Mirosława Zbrojewicza, Agnieszkę Żulewską oraz Macieja Musiałowskiego.

Nie wszyscy jednak byli zdegustowania. Wiele osób pisało, że długo czekało na nowe Kuboty i nie przeszkadza im cena. Inni chwalili pomysł na kampanię reklamową i podpowiadali jakie kolory klapek chcieliby widzieć w przyszłości w sklepie.

Firma na razie nie podaje danych o sprzedaży, więc nie wiadomo czy więcej jest zachwyconych czy krytykujących. Chcą je pokazać dopiero po sezonie letnim.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA