fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Lidl sprzedaje swoje maski. Tanie i wielokrotnego użytku

Fotorzepa, Jerzy Dudek
W ramach współpracy z firmą Adrian Fabryka Rajstop od czwartku w sklepach sieci pojawią się maseczki wielorazowego użytku.

Maski mają cztery warstwy, nadają się do prania i wielokrotnego użytku, są także wygodne w użyciu. W sprzedaży dostępne będą od 30 kwietnia, cena jednej to 3,99 zł za sztukę.

Czytaj także:  Żabka będzie sprzedawać maseczki po kosztach 

Firma podaje, że maseczka ochronna jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza. Nie uczula oraz jest delikatna w dotyku – idealna dla osób o wrażliwej skórze. Można ją prać, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego korzystania i została wyprodukowana w Polsce.

- Projektując maskę ochronną bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie – mówi Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

- Współpraca z polskimi dostawcami jest dla nas priorytetem. W tym szczególnym okresie również zależy nam na tym, aby wspierać polskich producentów, dlatego jesteśmy dumni, że do naszych partnerów biznesowych dołączyła kolejna, polska firma – Adrian Fabryka Rajstop - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, rzecznik Lidl Polska.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA