fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Allegro: Kup teraz, zapłać za miesiąc

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Allegro jako kolejny sprzedawca wprowadza odroczoną płatność także podczas zakupów internetowych. Zapłacić można nawet do 30 dni po zakupach.

Allegro, czyli największy internetowy sprzedawca w kraju podaje, że od 10 września klienci mogą robić zakupy korzystając z odroczonej płatności w kategorii „Dziecko”. W najbliższych miesiącach Allegro Zapłać Później zostanie udostępnione w kolejnych kategoriach. 

- Chcemy zachęcać Polaków do jak najczęstszego robienia zakupów w internecie, oferując im wiele korzyści, które niosą e-zakupy - mówi Francois Nuyts, prezes Allegro. - Klienci robią zakupy, gdy tylko znajdą wolną chwilę. Odroczone płatności oferują im właśnie taką możliwość, dodatkowo pozwalając odpowiedzialnie zarządzać budżetem domowym - dodaje.

Po zakupie produktu klient może zapłacić za niego w dowolnym momencie, nawet 30 dni później, bez żadnych dodatkowych kosztów. Sprzedawca otrzyma płatność natychmiast po zakupie, jak w przypadku każdej innej transakcji. Jeśli klient potrzebuje więcej czasu na opłacenie rachunku za zakupy, może jednorazowo przedłużyć okres zapłaty o kolejne 30 dni płacąc 5 proc. całkowitej wartości zamówienia.

Allegro Zapłać Później działa jako jedna z dostępnych metod płatności. Klienci, którzy będą chcieli skorzystać z tej metody robienia zakupów, zostaną w kilka sekund zweryfikowani przez Allegro, w oparciu głównie o dane już dostępne w serwisie, takie jak np. historia zakupów i płatności. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji klient zobaczy indywidualny, aktualizowany przy każdej transakcji limit zakupów z odroczoną płatnością. Wartość jednorazowych zakupów z odroczoną płatnością wynosi do 500 złotych. Nie trzeba logować się do systemów zewnętrznych, np. bankowych lub operatorów płatności.

Zwroty są możliwe w ciągu standardowych 14 dni lub zgodnie z polityką poszczególnych sprzedawców. Allegro Zapłać Później to także świetna alternatywa dla płatności za pobraniem. Klienci mogą wybrać najwygodniejszą dla nich metodę dostawy, ale nie muszą mieć gotówki, żeby zapłacić przy odbiorze paczki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA