fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Maciej Stuhr z autorskim kanałem na YouTube

YouTube (kadr z filmu
Aktor Maciej Stuhr zaczął działalność w serwisie YouTube, publikując na swoim autorskim kanale krótkometrażowy film "Milczenie polskich owiec”, w którym udział wzięli studenci warszawskiej Akademii Teatralnej.

Serwisowi Wirtualne Media udało się ustalić, że kanał "Maciej Stuhr to kanał" na YouTube powstał za zgodą władz Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.Maciej Stuhr prowadzi tam zajęcia na wydziale aktorskim.

Na kanale aktora pojawił się już pierwszy film - komediowy, krótki metraż ”Milczenie polskich owiec”. Film opowiada o grupie młodych ludzi, którzy próbują się porozumieć w knajpie. Jak podają Wirtualne Media, za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Maciej Stuhr. W „Milczeniu polskich owiec” zagrali Eliza Rycembel, Marcin Bubólka, Henryk Simon, Zofia Domalik, Kamil Suszczyk, Dominika Kryszczyńska oraz Agata Różycka. Scenografia przygotowana została przez pracowanię Art-Club, a za montaż odpowiadają Michał Edelman i Mateusz Nowakowski.

Czytaj także: Maciej Stuhr – rozmowa Jacka Cieślaka

Film, który dostępny jest w serwisie YouTube od 10 października, ma już ponad 57 tysięcy wyświetleń. Sam kanał Macieja Stuhra ma ponad 2,2 tys. subskrypcji.

Jak informują Wirtualne Media, prawdopodobne jest, że na kanale aktora publikowane będą materiały tworzone w ramach pracy Stuhra ze studentami warszawskiej AT.

Źródło: Wirtualne Media
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA