fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Europejski Kongres Gospodarczy

XII Europejski Kongres Gospodarczy

Adobe Stock
Przedstawiciele biznesu, polscy i europejscy politycy, eksperci i naukowcy spotkają się 2–4 września br. w Katowicach, na 12. Europejskim Kongresie Gospodarczym (EEC – European Economic Congress).

Po raz piąty wydarzeniu towarzyszyć będą European Tech and Start-up Days. Największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących. Jego debaty koncentrują się wokół kwestii najistotniejszych dla rozwoju Europy – rozpatrywanych w lokalnym i globalnym kontekście. Misja kongresu, w szczególnych okolicznościach 12. edycji, nabiera jeszcze większego znaczenia. Wrześniowy kongres będzie pierwszym takim spotkaniem w tym roku, stwarzającym możliwość rozmów, analiz i tworzenia planów w gronie polityków, samorządowców i biznesu. Główne nurty tematyczne Kongresu to: Europa przyszłości, zielony ład, walka z recesją, transformacja energetyki i gospodarka ery cyfrowej.

12. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, organizowana w szczególnych okolicznościach, odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest Grupa PTWP.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA