fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Życzliwa Praga z systemem smart house

materiały prasowe
Kolejny etap warszawskiego osiedla wprowadza na rynek Robyg. Do oferty trafiły 103 mieszkania. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2021 roku.

Osiedle Życzliwa Praga powstaje na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego i ulicy Modlińskiej. - Wszystkie lokale zostaną wyposażone w system smart house, który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a także umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc. – mówią przedstawiciele dewelopera.

- Druga fala epidemii nie osłabiła jak dotąd popytu na mieszkania, wręcz przeciwnie, notujemy nawet więcej pytań od potencjalnych klientów. Podobnie budowy – wszystkie prowadzimy zgodnie z harmonogramem, bez żadnych przestojów – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Robyg. – Oczywiście, pracujemy zgodnie ze standardami GIS, zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę naszym klientom, pracownikom i partnerom.

Robyg w tym roku kupił kolejne grunty. Joanna Chojecka zapowiada nowe inwestycje. Firma ma dziś w ofercie ok. 1,7 tys. mieszkań w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Tereny inwestycyjne ma także w Poznaniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA