fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedla Beauforta coraz większe

materiały prasowe
Sprzedaż 167 mieszkań w kolejnym etapie gdyńskiego osiedla rozpoczyna Euro Styl, spółka z Grupy Dom Development.

Osiedla Beauforta powstaje przy ul. T. Kościuszki na Pogórzu. Deweloper wprowadza do oferty sześć budynków. Mają być gotowe w 2021 roku. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchni od niemal 36 do 78,5 mkw. Do lokali na parterze są przypisane ogródki. Ceny mieszkań zaczynają się od 5,9 tys. zł za mkw. Zewnętrzne miejsce postojowe kosztuje 8 tys. zł. Stanowiska parkingowe w hali garażowej deweloper wycenił na 21 - 23 tys. zł.

- Inwestycję wyróżnia bogata osiedlowa infrastruktura sportowa i rekreacyjna w  okolicy - mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl. - Zaplanowaliśmy oświetlone wielofunkcyjne boisko, stół do ping-ponga, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, bogato wyposażony plac zabaw, a także pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skatepark. Osiedle otoczone jest rozległymi terenami rekreacyjnymi, w pobliżu są liczne ścieżki i alejki.

- Z myślą o najmłodszych w najnowszym etapie zaprojektowano teren edukacyjno-rekreacyjny składający się z drewnianych domków, w których dzieci będą mogły rozwijać wyobraźnię - dodaje Bartosz Podgórczyk. - Projekt Osiedla Beauforta jest zainspirowany nadmorskimi kurortami. Architektura inwestycji nawiązuje do wzorców budownictwa skandynawskiego poprzez zastosowanie licznych przeszkleń i fragmentów elewacji imitujących drewno.

Na terenie osiedla jest przedszkole, a w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przychodnia i duża galeria handlowa. - Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej podróż do centrum Gdyni zajmie mieszkańcom tylko kilkanaście minut - zachęca deweloper. - W najbliższych latach planowana jest rozbudowa linii kolejowej o północne dzielnice miasta: Obłuże, Oksywie, Pogórze i Babie Doły, co będzie dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców. W latach 2021-2027 okolice Osiedla Beauforta z centrum Gdyni ma połączyć kolej miejska.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA