fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Lokum Monte w Sobótce

materiały prasowe
152 mieszkania w podwrocławskiej Sobótce wprowadza do sprzedaży Lokum Deweloper.

Lokum Monte to kameralne luksusowe osiedle ze strefą wellness u podnóża Masywu Ślęży. Powstanie tam 11 trzypiętrowych budynków mieszczących od 12 do 16 mieszkań. Deweloper oferuje lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 38 do 98 mkw. Ceny za mkw. lokali zaczynają się od 6,6 tys. zł.

- Osiedle nawiązuje do tradycji śląskiej architektury. Nieregularnie rozmieszczone, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpiszą się w górski krajobraz - mówią przedstawiciele dewelopera. - Zastosowane na elewacjach odcienie szarości przywołują na myśl wydobywany w okolicznych kamieniołomach granit, a zestawienie ich z bielą doda budynkom lekkości i elegancji - opisują.

Deweloper zaplanował m.in. strefy rekreacji, siłownię terenową, place zabaw. - Wyjątkowym miejscem będzie przeznaczona dla mieszkańców strefa wellness z basenem, saunami i salą fitness - opisuje inwestor.

- Lokum Monte to połączenie miejskiego komfortu, jaki daje mieszkanie na luksusowym osiedlu i bliskości natury, którą zapewnia otoczenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Sobótka jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy chcą odpocząć od zgiełku i intensywnego tempa życia w dużym mieście - mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper. - Panują tam również doskonałe warunki dla aktywnego wypoczynku. Sobótka jest bardzo dobrze skomunikowana z Wrocławiem - miasta dzieli zaledwie pół godziny drogi samochodem. Na początku 2021 r. wrócić ma również bezpośrednie połączenie kolejowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA