Modern City przy metrze

Robyg wprowadza do oferty 160 mieszkań z kolejnego etapu osiedla przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Bemowie. Inwestycja powstaje niedaleko drugiej linii metra.

Aktualizacja: 31.08.2020 11:33 Publikacja: 31.08.2020 11:15

Modern City przy metrze

Foto: materiały prasowe

W 5-kondygnacyjnych budynkach deweloper zaplanował mieszkania o powierzchni od 30 do 70 mkw. Do lokali na parterach przynależą ogródki od 22 do 66 mkw. Osiedle Modern City powstanie w dziewięciu etapach. W sumie deweloper zaplanował ponad 800 mieszkań. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w bezpłatny system smart house.

Osiedle będzie ogrodzone i chronione. - Modern City jest kontynuacją kompleksowego projektu, jaki realizujemy na warszawskim Bemowie od kilku lat. Wybudowaliśmy tu osiedle Young City, które objęło 1200 lokali – mówi cytowana w komunikacie mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce Robyg. - W ramach budowy osiedli w tej części miasta sfinansowaliśmy wiele projektów infrastrukturalnych, dróg dojazdowych, pasaży dla pieszych, placów zabaw, zewnętrznych siłowni.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Subskrybuj
gazeta
Nieruchomości
Remonty 2025. Na jakie prace decydują się Polacy
Nieruchomości
Biura premium są jak magnes. Centrum kontra inne dzielnice
Nieruchomości
Rynek wtórny. Tak sprzedający wyceniali mieszkania w kwietniu
Nieruchomości
Boom na działki. Ziemia jest coraz cenniejsza
Nieruchomości
Biurowce czekają na powrót „statecznego” kapitału
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem