fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Rynek pierwotny: nowe osiedla

Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie.
Materiały Inwestora
Do oferty deweloperskiej trafiają kolejne projekty.

Moko już do wzięcia

Jest zgoda na użytkowanie pierwszego etapu osiedla Moko na warszawskim Mokotowie. Ronson rozpoczął przekazywanie kluczy klientom, którzy mogą skorzystać z oferty pakietu wykończeniowego. Osiedle Moko to cztery budynki w ramach dwóch etapów z 326 mieszkaniami i 19 lokalami usługowymi. W pierwszym etapie powstało 166 mieszkań. Zakończenie drugiego etapu ze 160 mieszkaniami jest planowane na czwarty kwartał.

Zamieszkać na Morenie

Osiedle 16 domów w ramach inwestycji Młoda Morena Park wybuduje Dekpol. Kameralna inwestycja powstanie w gdańskiej dzielnicy Morena w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Niedaleko są także pasaże handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. Ma to być osiedle dla rodzin szukających spokojnego miejsca. Sprzedaż domów w inwestycji już ruszyła. Ceny zaczynają się od 850 tys. zł.

Komfort na bulwarach

Wykonawcą Bulwarów Książęcych we Wrocławiu będzie CFE Polska. BPI Polska podpisało już z siostrzana spółką umowę w tej sprawie.

Inwestycja zakłada realizację kompleksu mieszkaniowego z 352 apartamentami oraz mieszkaniami o podwyższonym standardzie, a także ogólnodostępną promenadą handlową i nowym miejskim placem. Bulwary Książęce zostaną zrealizowane w dwóch etapach.

Hubertus gotowy

Firma ECO-Classic zakończyła budowę szóstego etapu osiedla Hubertus, swojej największej warszawskiej inwestycji zaprojektowanej na kształt małego miasteczka z terenami rekreacyjnymi. W budynku jest 145 mieszkań, w tym dwupoziomowe penthouse'y z przestronnymi tarasami oraz dziesięć lokali usługowych. To jedna z pierwszych inwestycji, które zapoczątkowały przemianę Służewca Przemysłowego na Mieszkaniowy.

Najpopularniejsza „Forma"

W podpoznańskiej Dąbrówce w gminie Dopiewo rośnie osiedle spółki Linea. Deweloper wprowadza do oferty kolejne nieruchomości. Nowa inwestycja składać się będzie z 13 dwupoziomowych mieszkań identycznych jak poprzednie na osiedlach Leśna Polana i Osada Leśna. Najbardziej popularną ze wszystkich typów nieruchomości pozostaje wciąż „Forma" – dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej.

Apartamenty w kompleksie

Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie. Planowany termin zakończenia prac to czwarty kwartał 2017 r. Apartamenty Przybyszewskiego będą kompleksem o podwyższonym standardzie. Inwestycja obejmie dwa budynki. Za projekt tego krakowskiego osiedla odpowiada firma AP Szczepaniak.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA