fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Coopera: 470 nowych mieszkań

materiały prasowe
Budowę osiedla na warszawskim Bemowie rozpoczyna Unidevelopment. Inwestycja będzie podzielona na cztery etapy.

W 15 trzypiętrowych budynkach przy ul. Meriana Coopera na warszawskim Bemowie deweloper zaplanował ok. 470 mieszkań. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 100 mieszkań o powierzchni od 42 do 94 mkw. W ofercie są mieszkania dwu-, trzy - i czteropokojowe. Do lokali na parterze są przypisane ogródki. Ceny mieszkań wahają się od 8,05 do 9,6 tys. zł za mkw.

Wokół budynków powstanie sześć stref rekreacyjnych. Porastaną tam m.in. siłownia plenerowa, skwer, sad owocowy, tematyczne place zabaw i boisko do gier zespołowych. Pierwsza część osiedla ma być gotowa w IV kw. 2020 roku.

- Zainteresowanie osiedlem Coopera jest bardzo duże - mówi cytowana w komunikacie Ewa Przeździecka, członek zarządu spółki Unidevelopment. - Ponad 80 proc. mieszkań jest już objętych umowami rezerwacyjnymi i deweloperskimi. Jeszcze w tym roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży drugi etap osiedla - zapowiada.

Dodaje, że Chrzanów, czyli ta część Bemowa, w której powstanie osiedle, to jeden z dynamicznie rozwijających się rejonów w Warszawie. - Przyszłych mieszkańców przyciąga tu między innymi planowana II linia metra. W ciągu trzech lat w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie stacja Lazurowa, dzięki której mieszkańcy dotrą do centrum w 20 minut - mówią przedstawiciele Unidevelopment. - Osiedle Coopera będzie miało też łatwy dostęp do trasy S8.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA