fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Lokum Porto we Wrocławiu już w ofercie

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań na osiedlu przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu rozpoczyna Lokum Deweloper.

W pierwszych dwóch etapach osiedla deweloper wybuduje 390 mieszkań. Lokum Porto powstanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 27 do 120 mkw. – od kawalerek po lokale pięciopokojowe. Największe tarasy mają 76 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 8,9 tys. zł za mkw.

Na terenie osiedla deweloper zaplanował alejki, oczka wodne, siłownię terenową. Powstanie też plac zabaw, naziemnie i podziemne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Osiedle będzie monitorowane.

- Lokum Porto to nasz nowy, wieloetapowy projekt we Wrocławiu. Rozpoczynamy sprzedaż dwóch pierwszych etapów osiedla, których budowę zamierzamy zakończyć w pierwszej połowie 2022 roku – mówi cytowany w komunikacie Bartosz Kuźniar, prezes spółki Lokum Deweloper. – Osiedle powstanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta i Kępy Mieszczańskiej, a także licznych ośrodków biznesowych. Planując osiedle, kierowaliśmy się sprawdzonymi rozwiązaniami.

Niedaleko są szkoły i przedszkola, basen, lodowisko i korty tenisowe oraz centrum handlowe. - Pobliska ul. Legnicka oraz pl. Strzegomski to dynamicznie rozwijające się centrum biurowo-biznesowe Wrocławia. Zaledwie kilka minut drogi od Lokum Porto mieszczą się takie obiekty jak Quattro Forum, Business Garden i Legnicka Business House, a także Centrum Biznesowe Dubois 41 – podaje deweloper. - Lokum Porto będzie dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z komunikacji publicznej, w tym powstającej linii tramwajowej na Popowice i zintegrowanego węzła przesiadkowego przy ul. Długiej. Ulica Legnicka, zapewni dobry dojazd do AOW, drogi ekspresowej S8 i lotniska. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają tereny spacerowe nad Odrą, Górka Szczepińska i parki - Popowicki i Zachodni.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA