fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Wieża w City Link do wzięcia

City Link - inwestycja spółki Ronson w Warszawie
Materiały Inwestora
Sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji City Link przy ul. Wolskiej w Warszawie rozpoczyna Ronson Development.

Osiedle City Link powstaje na stołecznej Woli, niedaleko stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oferta obejmuje 184 mieszkania oraz pięć lokali usługowych. Ceny zaczynają się od 8850 za mkw. mieszkania. - City Link to dziś jeden z najlepiej sprzedających się projektów z naszego portfolio. Duża popularność dwóch pierwszych etapów inwestycji to zasługa m.in. dobrej lokalizacji - zaledwie 10 minut od biznesowego centrum stolicy - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. - Atutem będzie również kolejna stacja drugiej linii metra, która będzie położona tuż obok osiedla - zachęca.

W trzecim etapie inwestycji dominują lokale dwupokojowe. - Biorąc pod uwagę lokalizację, City Link jest dobrą ofertą także dla inwestorów - mówi Andrzej Gutowski. - Trzeci etap projektu City Link to inwestycja o podwyższonym standardzie. Powstanie 16-piętrowa wieża. Każde mieszkanie będzie mieć drewniane okna i duży przeszklony balkon - opowiada.

Na osiedlu deweloper zaplanował zielony dziedziniec. Powstanie też miejski plac z zielenią parkową, ławkami i fontanną. Niedaleko są parki Sowińskiego i Moczydło, szkoły, restauracje, obiekty sportowe i ośrodki zdrowia. Klienci mają do wyboru mieszkania od kawalerek, przez popularne mieszkania dwupokojowe po większe lokale trzy-, cztero- i pięciopokojowe.

Powierzchnia oferowanych mieszkań wahają się od 31 do 121 mkw. Budowa trzeciego etapu City Link ruszy w trzecim kwartale tego roku, a jej zakończenie jest planowane na drugi kwartał 2018 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archiplan Design. W sprzedaży są także mieszkania z pierwszego i drugiego etapu inwestycji, którego oddanie do użytku jest planowane na drugi kwartał 2017 roku.

o deweloperze
Ronson Development prowadzi inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Firma działa od 2000 roku, a od 2007 jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ronson Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA