fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Szumilas wyrośnie w Kowalach

materiały prasowe
Budowę osiedla na przedmieściach Gdańska rozpoczyna Robyg. W Kowalach deweloper wybuduje trzypiętrowe budynki wielorodzinne.

W pierwszym etapie osiedla przy ul. Magazynowej w Kowalach deweloper zaoferuje 141 mieszkań. Do sprzedaży trafiło 57 lokali o powierzchni od 33 do 69,5 mkw. – od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Na terenie osiedla powstaną place zabaw, strefy do rekreacji, zewnętrzna siłownia i dwa oczka wodne.

W kolejnych etapach inwestycji Robyg planuje lokale handlowo-usługowe. Powstanie też boisko. W tym roku deweloper wprowadził do sprzedaży także kolejne etapy inwestycji Park Południe, Zielony Widok na Jasieniu, Nadmotławie, Porto i Zajezdnia Wrzeszcz. Łącznie do oferty weszło niemal 500 mieszkań.

- Dzisiaj dla kupujących ważniejsze są aspekty związane z możliwościami wypoczynku, jakie daje własne mieszkanie. Dlatego zdecydowaliśmy się postawić na przedmieścia, gdzie łatwiej o duże przestrzenie, ciszę i bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu spółki w Gdańsku i Poznaniu. - Nowa inwestycja w Kowalach, tuż przy lesie, a jednocześnie niemal w samym Gdańsku, jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Przypadnie do gustu wszystkim osobom, które chcą mieszkać w otoczeniu zieleni i unikają osiedli o intensywnej zabudowie. W jednym budynku będzie od 19 do 57 mieszkań.

Dyrektor podkreśla, że ostatni rok wiele zmienił w naszych przyzwyczajeniach i wyborach. - W związku z dużą ilością czasu spędzanego w czterech ścianach, nauką i pracą zdalną wzrosło zainteresowanie lokalami z dużymi balkonami, tarasami czy ogrodami – mówi. - Nasza oferta skierowana jest do rodzin dlatego zaprojektowaliśmy mieszkania z oddzielą strefą do pracy i wypoczynku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA