fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

SGI wraca do Łodzi

materiały prasowe
Deweloper rozpoczyna budowę IV etapu osiedla Sokołówka. W ośmiopiętrowym budynku znajdą się 63 mieszkania. Mają być gotowe w połowie 2023 roku.

W kolejnym etapie łódzkiego osiedla spółka deweloperska SGI zaplanowała 63 mieszkania o powierzchni od 52 do 123 mkw. – od lokali z dwoma pokojami po lokale pięciopokojowe. Na ostatnich kondygnacjach powstaną ponad 100-metrowe apartamenty z dużymi tarasami.

W hali garażowej będzie 90 miejsc parkingowych. Zaplanowano też boksy rowerowe. Powstanie także plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

– Wracamy do Łodzi po prawie półtorarocznej przerwie. Jesteśmy mocno związani z tym miastem, mamy doświadczenie w budowie mieszkań na tym rynku i wiemy, czego oczekują klienci – mówi cytowany w komunikacie Robert Stachowiak, prezes SGI. - Nasze dotychczasowe inwestycje cieszyły się dużą popularnością i dlatego postanowiliśmy kontynuować prace na osiedlu Sokołówka. Rozpoczynamy budowę przedostatniego etapu tego osiedla.

Za projekt architektoniczny odpowiada szczecińska pracownia Mellon.

SGI, firma deweloperska z prywatnym kapitałem, działa na polskim rynku od 1990 roku. Zrealizowała 47 inwestycji, oddając 5,5 tys. mieszkań, 41 tys. mkw. powierzchni biurowej i 24 tys. mkw. powierzchni handlowej. SGI skupia się teraz na realizacji inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i inwestycjach na rynku kapitałowym.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA