Reklama

Brexit: Ponad połowa posłów partii Theresy May jest przeciw umowie

Zaledwie 23 proc. ankietowanych posłów Partii Konserwatywnej twierdzi, że poparłoby wynegocjowaną przez Theresę May umowę w sprawie brexitu.

Aktualizacja: 04.01.2019 19:11 Publikacja: 04.01.2019 18:41

Theresa May

Theresa May

Foto: AFP

Ponad połowa członków Partii Konserwatywnej wolałaby opuścić Unię Europejską bez porozumienia niż w ramach planu premier Theresy May - wynika z sondażu, który opublikowała stacja Sky News.

57 proc. parlamentarzystów stwierdziło, że opowiada się za opcją bez porozumienia. 23 proc. popiera treść dokumentu wynegocjowanego z Brukselą. 15 proc. ankietowanych chce pozostać w Unii Europejskiej, a 5 proc. nie miało w tej kwestii zdania.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1277
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1276
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1275
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1274
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1273
Materiał Promocyjny
Firmy coraz częściej stawiają na prestiż
Reklama
Reklama