Reklama
Rozwiń
Reklama

Współzałożyciel Ubera kupił rezydencje w Beverly Hills za ponad 70 mln dolarów

Kanadyjski miliarder Garrett Camp współzałożyciel Ubera oraz założyciel film technologicznych StumbleOpen i Expa kupił jeden z najdroższych domów w Beverly Hills.

Aktualizacja: 03.07.2019 18:00 Publikacja: 03.07.2019 17:43

Foto: Bloomberg

ula

Camp i jego partnerka Eliza Nguyen zapłacili 72,5 mln dolarów Ponad 272 mln złotych) za nową rezydencję w Beverly Hills. Tymczasem kierowcy Ubera protestują i domagają się wyższych płac. W dniu giełdowego debiutu wyłączali aplikację na dobę i demonstrowali na ulicach, twierdząc, że zarabiają tak mało, że ledwie starcza im na życie. Większość pieniędzy zarabia Uber i jego szefowie.

Nowy dom Campa jest najdroższy w okolicy - informuje magazyn "Variety". Ostatnio rekord w Beverly Hills pobił twórca Minecraft - Markus Persson, który kupił dom za 70 mln dolarów w 2014 roku.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Afera korupcyjna na Ukrainie, tania energia, Pekin puszcza oko do Madrytu
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Biznes
Sebastian Kondracki: Bielik AI ma już milion pobrań. I w żadnym wypadku nie jest na sprzedaż
Patronat Rzeczpospolitej
Samodzielność to nowa waluta przyszłości
Biznes
Pożyczki z SAFE zagrożone, odwet Brukseli na Chinach i zwolnienie z relokacji
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Biznes
Afryka otwiera drzwi dla polskich firm. Rusza ekspansja
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama