fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Analizy Rzeczpospolitej

Serwis Alior Banku Zafirmowani.pl to miejsce dla nowoczesnych przedsiębiorców

Alior Bank oferuje nie tylko usługi bankowe, ale także profesjonalne wsparcie w prowadzeniu firmy na każdym etapie rozwoju.

Takim praktycznym przewodnikiem po świecie biznesu jest stworzony przez Alior Bank nowatorski serwis Zafirmowani.pl skierowany do przedsiębiorców z segmentu mikro- i małych firm. Jego jakość docenili specjaliści z branży – zwyciężył on w tegorocznym konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.

„Innowacyjne rozwiązanie dla mikro- i małych firm. Miejsce, w którym przedsiębiorcy otrzymują dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie, rozwijanie i promowanie biznesu, porad ekspertów i edukacji. Systematycznie rozbudowywany o nowe funkcjonalności dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata przedsiębiorcy, jest jednym z najlepszych tego typu serwisów w Polsce" – taką opinię serwisowi Alior Banku wystawiła kapituła wspomnianego konkursu. Serwis Zafirmowani.pl zdobył w nim nagrodę w kategorii: najciekawsza innowacja dla banku.

Portal został stworzony z myślą o przedsiębiorcach – zarówno tych z długą historią prowadzenia działalności gospodarczej, jak i startupów, a nawet osób, które dopiero planują założenie działalności. Alior Bank udostępnia w nim szereg rozwiązań ułatwiających prowadzenie firmy, np. bezpłatną aplikację księgową online z możliwością generowania obowiązkowych dokumentów księgowych, w tym plik JPK_VAT. Portal pozwala również na wystawianie faktur, naliczanie odpisów amortyzacyjnych oraz – dzięki integracji z bazą REGON oraz CEIDG – zaciągania danych kontrahentów na podstawie numeru NIP.

Serwis Zafirmowani.pl oferuje także darmowy dostęp do specjalnej bazy edytowalnych dokumentów, kontakt z ekspertami, artykuły i materiały wideo na temat podatków, kadr i HR, marketingu oraz bezpieczeństwa. Zarejestrowani użytkownicy mogą też skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów przygotowanych przez naszych partnerów oraz stworzyć wirtualną wizytówkę swojej firmy, co ułatwia im nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych kontrahentów. Na portalu Zafirmowani.pl dostępna jest usługa windykacji online firmy Vindicat umożliwiająca skuteczne odzyskanie pieniędzy z niezapłaconych przez kontrahentów faktur.

Rejestracja w serwisie Zafirmowani.pl jest bezpłatna dla wszystkich przedsiębiorców, również tych, którzy nie są klientami Alior Banku.

Chcielibyśmy, by portal Zafirmowani.pl był swego rodzaju inkubatorem dla naszych klientów. Aby wszyscy, którzy myślą o założeniu działalności gospodarczej albo właśnie rozpoczynają przygodę na rynku, kierowali swoje pierwsze kroki właśnie do tej platformy. Już teraz na portalu Zafirmowani.pl zarejestrowanych jest ponad 14 tys. użytkowników, z czego ponad 5 tys. prowadzi samodzielnie księgowość online.

- Ewa Małecka, dyrektor Działu Usług Dodanych w Alior Banku

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA