Reklama

Wraca sprawa byłego senatora. Łapówki za pomoc w przetargu

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzy osoby związane z działalnością jednej z warszawskich spółek. Chodzi o sprawę, w której zarzuty usłyszało już 21 osób, w tym były senator Stanisław Kogut.

Aktualizacja: 11.12.2019 06:12 Publikacja: 11.12.2019 06:03

Wraca sprawa byłego senatora. Łapówki za pomoc w przetargu

Foto: Fotorzepa/ Andrzej Bogacz

qm

„Funkcjonariusze krakowskiej delegatury CBA prowadzą śledztwo w sprawie podejmowania się pośrednictwa w załatwieniu spraw w zamian za korzyści majątkowe, przy powoływaniu się na wpływy w instytucjach państwowych, samorządowych i innych, województwa małopolskiego oraz udzielania korzyści majątkowych osobom pełniącym funkcje publiczne” - poinformował Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

W związku ze sprawą CBA zatrzymało trzy osoby powiązane obecnie lub w przeszłości z jedną z warszawskich spółek.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Wydarzenia
Zrobiłem to dla żołnierzy
Reklama
Reklama