Reklama

Ryszard Czarnecki: Druk pakietów wyborczych? Nikogo nie będę oskarżał

- Konstytucyjne terminy wyborów były znane. Państwo musiało reagować, dlatego uznano, że trzeba zamówić karty wyborcze - powiedział Ryszard Czarnecki w programie "Onet Rano".

Aktualizacja: 12.05.2020 10:23 Publikacja: 12.05.2020 10:15

Ryszard Czarnecki: Druk pakietów wyborczych? Nikogo nie będę oskarżał

Foto: tv.rp.pl

adm

Ryszard Czarnecki stwierdził w programie "Onet Rano”, że nie wie, kto zamówił pakiety wyborcze. - Na pewno będzie to wyjaśnione. Nikogo nie będę oskarżał - powiedział europoseł PiS.

Jak ocenił Czarnecki, „wybory powinny odbyć się najszybciej, jak to tylko możliwe”. - Chodzi o to, żeby tych wyborów nie przeciągać. Jak słyszymy, może nastąpić kolejna fala pandemii (…). Potem powinniśmy się skupić na reagowaniu z całą mocą na kryzys gospodarczy, który może być efektem pandemii - zaznaczył eurodeputowany PiS.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Wydarzenia
Zrobiłem to dla żołnierzy
Reklama
Reklama