Reklama
Rozwiń

Roman Giertych: Wygrana Trzaskowskiego to koniec rewolucji PiS

- Wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości ma świadomość tego, jak bardzo odpowiadają za złamanie prawa, będą szukali jakiegoś wyjścia z sytuacji i będą przechodzili na stronę opozycji - uważa mecenas Roman Giertych.

Aktualizacja: 09.07.2020 22:02 Publikacja: 09.07.2020 21:41

Roman Giertych: Wygrana Trzaskowskiego to koniec rewolucji PiS

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Roman Giertych w rozmowie z TVN24 komentował zaangażowanie członków rządu w kampanie Andrzeja Dudy. W jego ocenie ministrowie "walczą o swoje pensje, bo w jego przekonaniu, jeżeli Rafał Trzaskowski wygra w niedzielę wybory, to będziemy mieli koniec rewolucji PiS".

- Pytanie już wtedy będzie, kiedy upadnie rząd Mateusza Morawieckiego i kiedy dojdzie do przyspieszonych wyborów parlamentarnych, a nawet jeżeli nie dojdzie, to wiadomą sprawą jest, że za trzy lata PiS już władzy nie utrzyma - powiedział.

Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!
Materiał Promocyjny
Warunki rozwoju OZE w samorządach i korzyści z tego płynące
Wydarzenia
100 sztafet w Biegu po Nowe Życie ponownie dla donacji i transplantacji! 25. edycja pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia Izabeli Leszczyny.
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń