Reklama

Izraelska minister Miri Regev: Dzięki Bogu Obama odchodzi

Minister kultury i sportu Izraela Miri Regev w rozmowie z jedną ze stacji radiowych w Izraelu oświadczyła: dzięki Bogu kadencja Obamy się kończy.

Aktualizacja: 02.01.2017 06:05 Publikacja: 02.01.2017 05:52

Izraelska minister Miri Regev: Dzięki Bogu Obama odchodzi

Foto: AFP

- Według Obamy zbliżyliśmy się do pokoju (między Izraelem a Palestyńczykami - red.), ale w rzeczywistości oddaliliśmy się od niego - oceniła minister. 

Regev skrytykowała Obamę za to, iż uważa on Izrael za "słabe ogniwo" na Bliskim Wschodzie. - W ostatnim czasie doszło do ataku w Berlinie, wczoraj w Turcji - co to ma wspólnego z osiedlami żydowskimi (na terytorium Palestyny - red.)? - pytała retorycznie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Wydarzenia
Zrobiłem to dla żołnierzy
Reklama
Reklama