Reklama

Kolektory „Czajki" prawie gotowe

Do połowy listopada powinna zakończyć się naprawa kolektorów w oczyszczalni „Czajka" – poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie.

Aktualizacja: 09.11.2019 11:24 Publikacja: 09.11.2019 10:35

Kolektory „Czajki" prawie gotowe

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Z informacji wodociągów wynika, że odtwarzanie rur stalowych w obydwu rurociągach zostało zakończone. A kolejnym etapem prac remontowych będą próby ciśnieniowe.

Jak odtworzono rurociąg? - Odcinki nowych stalowych rur o długości dwóch metrów były wprowadzane do tunelu komorą wejściową syfonu, podobnie jak pozostałe komponenty niezbędne do montażu rurociągów - podpory i elementy konstrukcyjne – tłumaczy stołeczne MPWiK.

Pozostało jeszcze 82% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Materiał Promocyjny
Nowy Ursus to wyjątkowy projekt mieszkaniowy w historii Ronsona
Reklama
Reklama