Reklama

Piotr Ikonowicz: Ofiary reprywatyzacji dalej bez pomocy

- Ofiary reprywatyzacji dalej pozostawieni są bez pomocy, to jest ok 50 tys. mieszkańców, których wygnano z domu - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE Piotr Ikonowicz, działacz Ruchu Sprawiedliwości Społecznej.

Aktualizacja: 03.11.2017 11:32 Publikacja: 03.11.2017 11:27

Piotr Ikonowicz

Piotr Ikonowicz

Foto: tv.rp.pl

Kandydat na prezydenta Warszawy, Piotr Ikonowicz wypowiedział się na temat stanu miasta oraz afery reprywatyzacyjnej. - Ofiary reprywatyzacji dalej są bez pomocy, to jest ok 50 tys. mieszkańców, których wygnano z domu. Uważam, że państwo powinno przejąć długi lokatorów. Trzeba odnaleźć wszystkich, bez wyjątku którzy ucierpieli w tej sprawie i zrobić zadośćuczynienie. Należy odzyskać wyłudzone pieniądze, poszkodowani ludzie żyją w nędzy, należy im natychmiast pomóc – zaapelował.

Pozostało jeszcze 82% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama