To największe wezwanie ogłoszone w tym roku na akcje spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zamknięcie transakcji ma nastąpić do końca pierwszego kwartału 2020 roku.

Kancelaria Dentons zapewniła grupie Orbis kompleksowe wsparcie przy transakcji, obejmujące badanie due diligence aktywów w Polsce, Czechach i na Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech. Doradztwo Dentons objęło także wsparcie podatkowe oraz doradztwo w zakresie prawa rynków kapitałowych.

Na czele międzynarodowego zespołu kancelarii Dentons stoją Piotr Dulewicz, partner kierujący Zespołem Prawa Spółek oraz Fuzji i Przejęć w Polsce, Jakub Celiński, partner kierujący Zespołem Rynków Kapitałowych w Europie, oraz Cezary Przygodzki, partner współkierujący Zespołem Doradztwa Podatkowego w Polsce.

Pozostali kluczowi członkowie zespołu Dentons to: w Polsce – Marceli Kasperkiewicz, Dagmara Cisowska, Marcin Czajkowski, Magdalena Olszewska oraz Dariusz Stolarek; w Czechach i na Słowacji – Jan Procházka, Petr Kotáb, Kristýna Březinová; w Rumunii – Perry Zizzi, Raul Mihu, Argentina Rafail; na Węgrzech – Judit Kővári, Annamária Csenterics oraz Nóra Jakab. Na Litwie Orbis był wspierany przez kancelarię Ellex Valiunas.