Reklama
Rozwiń
Reklama

Powstała kancelaria na czas kryzysu - M&A i zamówienia publiczne

Kancelaria Krynicki, Dajczer, Kamiński, tej pory specjalizująca się głównie w prawie zamówień publicznych, łączy się z Kancelarią Heromiński i Wspólnicy, rozszerzając swoją ofertę o prawo spółek handlowych, w tym fuzje i przejęcia, fundusze inwestycyjne, doradztwo transakcyjne, a także prawo nowych technologii.

Publikacja: 05.05.2020 14:28

mat

- Cieszymy się, że w tym trudnym dla biznesu momencie możemy przekazać taką pozytywną wiadomość. Choć o połączeniu kancelarii myśleliśmy już od kilku miesięcy, to nie mogliśmy wiedzieć, jak bardzo nasze specjalizacje wpiszą się w aktualne zapotrzebowanie rynkowe – mówi mec. Karol Kamiński, Partner. – Przedsiębiorcy obecnie realizujący zamówienia publiczne napotykają trudności wynikające z epidemii COVID-19 i potrzebują szybkiej pomocy z różnych dziedzin prawa. Ponadto, w czasie kryzysu zmniejsza się ilość inwestycji komercyjnych, stąd wykonawcy, szukając kontraktów, częściej startują w przetargach publicznych. Pojawia się także więcej okazji atrakcyjnych akwizycji, ponieważ spółki potrzebują strategicznych inwestorów – dodaje mec. Kamiński.

Pozostało jeszcze 82% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Sądy i trybunały
Waldemar Żurek ujawnia projekt reformy KRS. Liczy na poparcie prezydenta
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Nieruchomości
Można już składać wnioski o bon ciepłowniczy. Ile wynosi i komu przysługuje?
Służby mundurowe
W 2026 roku wojsko wezwie nawet 235 tys. osób. Kto jest na liście?
Nieruchomości
Ważne zmiany dla każdego, kto planuje budowę. Ustawa przyjęta
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Nieruchomości
Rząd kończy z patologiami w spółdzielniach mieszkaniowych. Oto, co chce zmienić
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama