Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 14:07 Publikacja: 23.11.2022 15:30
Cezary Żelaźnicki, partner zarządzający kancelarii PwC Legal
Foto: materiały prasowe
Cezary jest radcą prawnym z zakresu prawa korporacyjnego/handlowego z ponad 20-letnim doświadczeniem, z PwC Legal Polska związany jest od 2009 roku, obejmując w 2016 roku stanowisko Partnera Zarządzającego PwC Legal Polska. Cezary jest również szefem programu PwC Inclusion & Diversity w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W trakcie swojej kariery Cezary pracował w wiodących kancelariach prawnych w Warszawie, Waszyngtonie i Londynie.
"Cieszę się, że Cezary zgodził się objąć tę kluczową dla naszej sieci rolę. Wnosi on sprawdzone referencje przywódcze, a jego szerokie doświadczenie w segmentach rynku NewLaw i Legal dobrze pozycjonuje go do kierowania rozwojem naszej działalności w regionie" - mówi Tony O'Malley, Global Legal Business Solutions Leader.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wrzucenie na profil firmy zdjęć pracownic na L4 ze złośliwym komentarzem może godzić w ich dobra osobiste. Lepie...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Jeśli inspektor pracy uzna, że przedsiębiorca jest pracownikiem, trzeba będzie skorygować wszystkie podatkowe i...
Za kilka dni Izba Pracy wyda ostatnią uchwałę „siódemkową”. Sąd Najwyższy umiera – mówi „Rz” sędzia Piotr Prusin...
Minister Waldemar Żurek odwołał prezesów i wiceprezesów sądów, pomimo negatywnej opinii kolegiów sądów - poinfor...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas