Cezary jest radcą prawnym z zakresu prawa korporacyjnego/handlowego z ponad 20-letnim doświadczeniem, z PwC Legal Polska związany jest od 2009 roku, obejmując w 2016 roku stanowisko Partnera Zarządzającego PwC Legal Polska. Cezary jest również szefem programu PwC Inclusion & Diversity w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W trakcie swojej kariery Cezary pracował w wiodących kancelariach prawnych w Warszawie, Waszyngtonie i Londynie.

"Cieszę się, że Cezary zgodził się objąć tę kluczową dla naszej sieci rolę. Wnosi on sprawdzone referencje przywódcze, a jego szerokie doświadczenie w segmentach rynku NewLaw i Legal dobrze pozycjonuje go do kierowania rozwojem naszej działalności w regionie" - mówi Tony O'Malley, Global Legal Business Solutions Leader.

"Wyzwania naszych klientów są coraz bardziej złożone i wzajemnie powiązane. Poszukują oni zintegrowanych rozwiązań, które w kreatywny sposób łączą wiedzę, technologię i skalowane możliwości dostaw. To właśnie to połączenie pozwala nam dostarczać prawne rozwiązania biznesowe, które są dostosowane do dynamicznych potrzeb naszych klientów" - dodaje Cezary Żelaźnicki.