Zespół ds. nieruchomości i budownictwa CMS otrzymał prestiżową nagrodę „Law Firm of the Year" przyznawaną corocznie w ramach Eurobuild Awards. W skład liczącego ponad 40 osób jury wchodzą przedstawiciele wiodących firm z sektora nieruchomości. Nagroda „Law Firm of the Year" odzwierciedla profil obsługiwanych klientów i skalę projektów realizowanych przez kancelarię, kompleksowość oferowanego doradztwa prawnego, a także rozpoznawalność i reputację zespołu nagrodzonej kancelarii.

Mimo ogromnej konkurencji i trudnych warunków na rynku nieruchomości, zespół CMS kierowany przez partnera Wojciecha Koczarę, postawił na rozwój. Dwa lata temu departament liczył 23 osoby. Dziś jest to ponad 33 prawników w Warszawie i w Poznaniu, w tym pięciu partnerów (poza Wojciechem Koczarą także Wojciech Szybkowski, Lidia Dziurzyńska-Leipert, Anna Brzoza-Ostrowska, Przemysław Kucharski), którzy mogą się pochwalić realizacją m.in. takich projektów jak:

- Rondo 1 - doradztwo prawne na rzecz Deutsche Asset & Wealth Management w zakresie nabycia prestiżowego budynku biurowego;

- doradztwo dla Pramerica Real Estate International i Panattoni Europe przy sprzedaży portfela nieruchomości siedmiu projektów logistycznych (5 w Polsce i 2 w Czechach) – jeden z największych projektów na rynku usług logistycznych w CEE;

- doradztwo prawne na rzecz Standard Life Investments przy sprzedaży portfela czterech nieruchomości logistycznych w Polsce - transakcja została uznana za jedną z największych na rynku nieruchomości logistycznych w Polsce w pierwszej połowie 2014 r.

„Ogromnie się cieszymy z tytułu „Law Firm of the Year" – mówi Wojciech Koczara. To ważny dowód uznania branży nieruchomościowej. Jesteśmy dumni z naszych prawników i z projektów, przy których pracujemy – i cieszy mnie, że siła naszego zespołu została doceniona przez środowisko. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie i włączanie nas w kluczowe projekty. Obecnie jesteśmy zaangażowani w przygotowania do kolejnych poważnych transakcji i myślę, że nadal będzie o nas głośno."