Do kancelarii Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. dołączyły dwie prawniczki

Do kancelarii Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. dołączyły dwie prawniczki radca prawny Martyna Kamińska-Tabaka jako partner oraz współpracująca z nią adwokat Martyna Dyga jako associate. Dzięki obu Paniom kancelaria wzmocni swój zespół bankowości i finansów.

Aktualizacja: 23.03.2017 08:42 Publikacja: 23.03.2017 08:32

Martyna Kamińska-Tabaka i Martyna Dyga

Martyna Kamińska-Tabaka i Martyna Dyga

Foto: materiały prasowe

Martyna Kamińska-Tabaka specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym oraz prawie spółek i handlowym. Posiada również doświadczenie w zakresie rynków kapitałowych. Swoją karierę rozpoczynała w powstałej w 1990 roku kancelarii, która od 2004 roku jako Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. stanowiła polskie biuro Chadbourne & Parke LLP, a od dnia 1 sierpnia 2016 roku prowadzi swoją działalność jako niezależna kancelaria prawna.

Martyna Kamińska-Tabaka związana wcześniej z kancelarią przez ponad 10 lat, powróciła do niej po kilkuletniej przerwie i od marca tego roku zasiliła szeregi jej partnerów.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Subskrybuj
gazeta
Prawo karne
Morderstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obrońca podejrzanego: nie przyznał się
Ubezpieczenia i odszkodowania
Rekordowe odszkodowanie dla pacjenta. Miał operację kolana, wypisano go bez nogi
Prawo dla Ciebie
Jest decyzja SN ws. wytycznych PKW. Czy wstrząśnie wyborami?
Prawo karne
Mieszkanie Nawrockiego. Nieprawdziwe oświadczenia w akcie notarialnym – co na to prawo karne?
Matura i egzamin ósmoklasisty
Matura i egzamin ósmoklasisty 2025 z "Rzeczpospolitą" i WSiP
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem