Współpraca z Kancelarią Bazylko Hamelusz pozwoli obu kancelariom na powiększenie oferty i znalezienie nowych rozwiązań prawnych, także przy złożonych projektach biznesowych.

Kamil Hamelusz ma bardzo szerokie doświadczenie przy doradztwie związanym z wdrożeniem kompleksowych rozwiązań informatycznych w sektorze ubezpieczeniowym, energetycznym oraz bankowym. Arkadiusz Bazylko w swojej praktyce koncentruje się na zagadnieniach związanych z zamówieniami publicznymi, zwłaszcza z zakresu sektora informatycznego.

- Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się rynkowi podkarpackiemu i zwróciliśmy uwagę na to, że w Rzeszowie działa wiele innowacyjnych spółek, w tym z sektora nowoczesnych technologii, stąd nasza decyzja o współpracy – mówi dr Dominik Lubasz, wspólnik w Kancelarii Lubasz i Wspólnicy. - Mamy wspólną wizję rozwoju, a to kluczowe przy wspólnym działaniu – dodaje radca prawny.

Kamil Hamelusz podkreśla, że nowych partnerów łączy spojrzenie na przyszłość rynku usług prawnych oraz podejście do Klientów. - Stawiamy na przystępne i zwięzłe wyjaśnianie Klientom ryzyk prawnych związanych z ich działaniami biznesowymi. W ten sposób przekazujemy pełną informację potrzebną do obniżenia ryzyka biznesowego transakcji i świadomego podejmowania decyzji – mówi adwokat.

Ze współpracy cieszy się Witold Chomiczewski, wspólnik w Kancelarii Lubasz i Wspólnicy: - Łączenie sił to przyszłość na rynku usług prawnych, które wymagają obecnie daleko idącej specjalizacji adwokatów i radców prawnych.

Do zespołu Lubasz i Wspólnicy dołączył również adwokat Michał Żmijewski, który zajmuje się specjalizacjami LW Business i LW E-Commerce.

Zespół Lubasz i Wspólnicy doradza przy kompleksowych wdrożeniach systemów ochrony danych osobowych w spółkach z wielu sektorów. Zapewnia także wsparcie prawne przy różnorodnych projektach z obszaru e-commerce oraz nowoczesnych technologii.

Kamil Hamelusz specjalizuje się w prawie nowych technologii, e-commerce, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa kontraktów. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Szkołę prawa amerykańskiego prowadzona przez Center for American Law oraz Studies of the University of Warsaw (Florida Fredric G. Levin College of Law).

Arkadiusz Bazylko specjalizuje się w kontraktach na wdrożenie, udzielenie licencji oraz utrzymanie oprogramowania aplikacyjnego. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, Ekonomię na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie i zrobił licencjat z Europejskiego Prawa Biznesowego na University of Abertay Dundee w Szkocji oraz ukończył Podyplomowe Studia Doradztwa Podatkowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Autopromocja
SZKOLENIE ONLINE

Prawne uwarunkowania prowadzenia e‑sklepu w 2022 roku

WEŹ UDZIAŁ

Michał Żmijewski - specjalista z zakresu prawa przewozowego. Współpracuje z kancelariami adwokackimi działającymi na terenie całego kraju. Ma bogatą praktykę na polu stosowania prawa, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.