Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.09.2020 13:44 Publikacja: 01.09.2020 13:30
Foto: Pixabay
Wcześniej porozumienia o obniżeniu zarobków zostały zawarte z innymi pracownikami. W ten sposób przewoźnik będzie w stanie obniżyć koszty operacyjne i sprostać wyzwaniom, jakie stworzyła pandemia COVID-19.
Negocjacje z pilotami były bardzo trudne. — Ostatecznie włączył się w nie prezydent Recep Tayyip Erdogan, który doprowadził do ugody w czasie trwającego przeglądu biznesu przewoźnika – powiedział Ali Kemal Tatlibal, prezes związku Hava-Is union, który reprezentuje 75 proc. pracowników przewoźnika.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Niespełna 1 mld zł. ma kosztować rozbudowa Lotniska im. Chopina w Warszawie. Z "nowego" Okęcia pasażerowie mają...
Założono, że do 2031 r. nastąpi stabilizacja sytuacji płynnościowej spółki, spłata zobowiązań, wzrost efektywnoś...
Sprytnie zorganizowana sieć importerów na świecie pozwala Rosjanom na sprowadzanie mimo sankcji części zamiennyc...
Deutsche Bahn testuje nowy pociąg dużych prędkości firmy Siemens na trasie między Erfurtem a Halle, ustanawiając...
Pociąg Intercity Adriatic Express, który wiezie turystów z Polski do Chorwacji, wyruszył w swój pierwszy kurs w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas