Reklama

Prezes Ryanaira znów szokuje

Irlandzki Ryanair planuje uruchomienia tego lata 80 proc. swojej siatki z 2019 roku. I namawia potencjalnych pasażerów, aby kupowali bilety.

Aktualizacja: 29.03.2021 06:19 Publikacja: 28.03.2021 13:56

Prezes Ryanaira znów szokuje

Foto: Bloomberg

Jakby nie było w Europie trzeciej fali pandemii, tysięcy umierających codziennie ofiar COVID 19 i kolejnych mutacji wirusa, Michael O'Leary jest przekonany, że szczepienia umożliwią w tym roku normalne wakacje na plaży i za pośrednictwem Reutera apeluje do pasażerów : — Nie słuchajcie ministrów, którzy zapowiadają, że w tym roku nie wyjedziecie na wakacje. Ja osobiście nie przywiązują wagi do tego, co mówią — powiedział Michael O'Leary i przekonuje, że zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdzie akcja szczepień powiodła się, nie będzie problemów z wyjazdami. Rzeczywiście, jeśli szczepienia przeciwko COVID-19 będą postępowały jak jest to obecnie, to jeszcze w lipcu tego roku cała populacja Brytyjczyków zostanie zaszczepiona.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Transport
Polacy mistrzami odbioru paczek. E-commerce nie nadąża za tempem
Transport
Porządki w Grupie Lufthansy. Wszystkie decyzje będą podejmowane w Niemczech
Transport
Polskie lotniska najlepsze w Europie. Będzie rekord odprawionych pasażerów
Transport
Największy port zbożowy Rosji sparaliżowany przez dekret Putina
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Transport
Tak mało taksówek jeszcze nie było
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama