Tylko 79 zł za pół roku czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 21.05.2021 19:12 Publikacja: 21.05.2021 19:12
Foto: AFP
Podczas inauguracji przebudowanego lotniska w Salonikach premier stwierdził, że kiedy zbliżamy się ostrożnie do wyjścia z kryzysu sanitarnego wywołanego przez COVID-19, te lotniska staną się naszymi narodowymi mostami do bardziej swobodnego i lepszego lata, w miarę jak tworzymy mur odporności programem szczepień.
Niemieckie konsorcjum przystąpiło w 2017 r. do realizacji całego projektu za ponad 1,2 mld euro, unowocześniło 14 greckich lotnisk, w tym na popularnych wyspach Santorini, Korfu i Rodos. Ostatni etap inwestycji wynosił 440 mln euro. Rozbudowa Salonik kosztowała 100 mln, lotnisko będzie mogło odprawiać 10 mln podróżnych rocznie dzięki dwukrotnie większej liczbie bramek, przewidziano też więcej sklepów. Przed pandemią skorzystało z niego 6,9 mln podróżnych — pisze Reuter.
Władze ChRL nakazały państwowym przedsiębiorstwom wstrzymanie nowych transakcji z firmami powiązanymi z hongkońs...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. Praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
Strajk generalny w Belgii 31 marca spowoduje zamknięcie lotnisk w Brukseli i Charleroi. A jeszcze wcześniej prot...
Rada Nadzorcza Polskich Portów Lotniczych powołała Łukasza Chaberskiego na stanowisko prezesa. Funkcję tę obejmi...
Chińskie firmy samochodowe opanowały rosyjski rynek, zajęły miejsce zwolnione przez firmy z Europy, Japonii, Kor...
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
W 10 lat po katastrofie samolotu Germanwings z powodu samobójstwa drugiego pilota w europejskim lotnictwie doszł...
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas