- Przestrzeganie zasad higieny, ograniczenie kontaktów i zdrowy rozsądek, takie działania oraz zachowania są nam w tej chwili bardzo potrzebne. Chcemy w ten sposób pomóc w zachowaniu tego ostatniego, dając powszechny i bezpłatny dostęp do rzetelnych, rzeczowych i ważnych treści dotyczących sytuacji związanych z wystąpieniem koronawirusa w Polsce - powiedział Cezary Szymanek, redaktor naczelny rp.pl, zaznaczając, że wolny dostęp będzie dotyczył nie tylko treści informacyjnych, ale również poradnikowych dla przedsiębiorców, menedżerów i uczestników rynku finansowego.

Wszystkie artykuły, związane z SARS-CoV-2, niezależnie od tego, czy dotyczą prawa, ekonomii czy bieżących wydarzeń, dostępne są pod adresem www.rp.pl/koronawirus.

Ze względu na pandemię COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo pracowników i zapraszanych gości, redakcja „Rzeczpospolitej” podjęła też decyzję o tymczasowym (do 27 marca) zawieszeniu produkcji nowych podcastów. Rozmowy w ramach programów #RZECZoPOLITYCE, #RZECZoPRAWIE i #RZECZoBIZNESIE będą się odbywać, ale za pośrednictwem łącz wideo.

W zależności od sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, będziemy informować o kolejnych decyzjach.