Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 17.05.2020 18:16 Publikacja: 17.05.2020 18:06
Foto: AFP
We Włoszech od początku epidemii koronawirusa zachorowało 225 435 osób, ale w ciągu doby liczba ta zwiększyła się „tylko” o 675 nowych przypadków, 200 mniej, niż w sobotę. To najmniejszy dobowy przyrost zakażonych od 4 marca, czyli początków epidemii. Wówczas informowano o 587 zakażeniach. Statystyka ta rosła niemal nieprzerwanie, osiągając apogeum 21 marca, gdy potwierdzono 6 557 zakażeń.
W ciągu ostatnich 24 godzin na Covid-19 zmarło 145 chorych. Również ta liczba jest najniższa od tygodni - 9 marca informowano o 97 zgonach. Łącznie liczba ofiar koronawirusa we Włoszech wynosi 31 908.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. USA oczekują od Japonii, że ta przestani...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Brukseli spotykają się w środę ministr...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Po rosyjskim nalocie na Charków ok. 30 t...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W wyniku ataku ukraińskich dronów w okup...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas