Pięciu mieszkańców Dixville Notch oddało głosy tuż po północy we wtorek (czasu lokalnego). W całym stanie prawybory rozpoczną się o 6 rano czasu lokalnego.

Bloomberg otrzymał trzy głosy. Pozostałe głosy oddano na Berniego Sandersa i Pete'a Buttigiega.

Dixville Notch znajduje się tuż przy granicy z Kanadą. Od prawie 60 lat mieszkańcy Dixville Notch oddają głos w prawyborach prezydenckich, a także w wyborach prezydenckich tuż po północy. Dzieje się tak od momentu, gdy Neil Tillotson kupił znajdujący się tu kurort i zorganizował wczesne głosowanie w hotelu. Kurort został zamknięty w 2011 roku, ale tradycja wczesnego głosowania pozostała.

Przez lata głosowania w Dixville Notch cieszyły się dużym zainteresowaniem polityków i mediów. Szczyt popularności głosowań w tym ośrodku przypadł na rok 1988, gdy w wyborach prezydenckich w Dixville Notch 34 wyborców poparło George'a H.W. Busha a trzech jego rywala z Partii Demokratycznej Michaela Dukakisa.

W tegorocznych prawyborach długo wydawało się, że głosowanie w Dixville Notch się nie odbędzie - ponieważ liczba mieszkańców spadła poniżej pięciu co oznaczało, że mieszkańcy musieliby głosować w innym okręgu wyborczym. Jednak w styczniu 2020 roku mieszkańcem numer pięć został Les Otten, deweloper, który chce ponownie otworzyć tutejszy kurort.

Wcześniejsze głosowanie w prawyborach w New Hampshire odbywa się też w Hart’s Location i Millsfield.