Reklama
Rozwiń

Koronawirus w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Piotr Naimski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pełnomocnik rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2 - podają "Wprost" i TVP Info.

Aktualizacja: 20.08.2020 06:51 Publikacja: 20.08.2020 06:44

Koronawirus w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

arb

Naimski mógł zakazić się koronawirusem w czasie spotkania z zespołem ds. górnictwa, do którego doszło w połowie sierpnia. Jak się okazało po spotkaniu jeden z jego uczestników był zakażony koronawirusem SARS-CoV-2.

W tym samym spotkaniu brał udział wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. U niego jednak test na obecność koronawirusa dał wynik negatywny.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1229
Świat
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Polska i Włochy kontra migranci. Naiwna Hiszpania wobec Rosji
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1227
Świat
Czy ustawa Big Beautiful Bill to początek końca politycznego mitu Donalda Trumpa?
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1225