Reklama

Aresztowano surferkę z koronawirusem. Zapłaci 110 tys. euro kary?

Na plaży La Zurriola w San Sebastian na północy Hiszpanii policja zatrzymała młodą kobietę, która surfowała i kąpała się w morzu. Okazało się, że Hiszpanka jest zakażona koronawirusem, w związku z czym powinna przebywać w kwarantannie.

Aktualizacja: 09.09.2020 17:23 Publikacja: 09.09.2020 16:56

Aresztowano surferkę z koronawirusem. Zapłaci 110 tys. euro kary?

Foto: AdobeStock

adm

Do zatrzymania młodej Hiszpanki doszło na plaży La Zurriola w San Sebastian.

Kobieta, która surfowała i pływała w morzu, była objęta obowiązkową kwarantanną, gdyż potwierdzono u niej zakażenie koronawirusem. Choć początkowo opierała się funkcjonariuszom i nie chciała wyjść z wody, ostatecznie została zatrzymana i zakuta w kajdanki. Interwencję policji nagrał jeden ze świadków zdarzenia. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy w specjalnych strojach ochronnych, którzy wyprowadzili młodą kobietę z plaży.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1266
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1265
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1263
Świat
Siarhiej Cichanouski: Nie złamali mnie w więzieniu, będę walczył do końca
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1262
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama