Reklama

Emilewicz: Rozważane jest wprowadzenie dalszych restrykcji

- Każda z porannych sztabowych dyskusji ma dwa wymiary. Pierwszy zdrowotny, związany z bezpieczeństwem fizycznym i drugi filar gospodarczy. Zdajemy sobie sprawę, że gospodarka zamarła, ale też zdajemy sobie sprawę, że zamarła gospodarka na całym świecie - mówi minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Aktualizacja: 30.03.2020 11:49 Publikacja: 30.03.2020 11:03

Emilewicz: Rozważane jest wprowadzenie dalszych restrykcji

Foto: AFP

Jadwiga Emilewicz w rozmowie z radiową Trójką odpowiedziała na pytanie, czy jest rozważane wprowadzenie w kraju dalszych restrykcji, które dotknęłyby sklepów i miejsc pracy.

- Wszystkie restrykcje, które są wprowadzane w ostatnich tygodniach, o nich decyduje i je sugeruje pan minister Szumowski - powiedziała.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1300
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1299
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1298
Świat
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Rosja na gospodarczej krawędzi? Koreański chaos
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1297
Reklama
Reklama