Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.04.2020 13:42 Publikacja: 02.04.2020 12:55
Foto: AFP
Malezyjskie ministerstwo spraw kobiet, rodziny i rozwoju wspólnoty opublikowało m.in. na Facebooku serię cyfrowych plakatów opatrzonych hasłem "Kobiety powstrzymują COVID-19". Materiały zawierały rady dla kobiet, jak zachowywać się w czasie epidemii w sytuacji, gdy władze narzuciły obowiązek pozostawania w domach i pracy zdalnej.
Jeden z materiałów przedstawiał wizerunek pary rozwieszającej pranie, opatrzony uwagą, by kobiety unikały dokuczania swym mężom. Plakat skierowany do kobiet pracujących zdalnie apelował, by panie nakładały makijaż i ubierały się elegancko.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi szóstego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Kacper Kita z portalu Nowy Ład...
Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w czwartek telefonicznie z Władimirem Putinem, a prawdopodobnie w piątek pl...
Donald Trump obiecywał wywrócić stolik, a tymczasem – jak mówi Jędrzej Bielecki – „pokazał, że jest przyjacielem...
Sekretarz obrony USA Pete Hegseth wstrzymał wysyłkę rakiet i amunicji na Ukrainę z powodu obaw o poziom amerykań...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas